0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
بازی انفجار
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
International Clubs
AFC Champions League, Group A
Tractor Sazi Tabriz FC
۱
۳
Al-Gharrafa
Finished
۱۹:۰۰
AL Jazira Abu Dhabi
۱
۲
AL Ahli (KSA)
Finished
۱۹:۰۰
Spain
LaLiga
Deportivo La Coruna
۰
۰
FC Sevilla
Finished
۲۲:۰۰
RC Celta De Vigo
۲
۲
FC Barcelona
Finished
۲۳:۳۰
International Clubs
AFC Champions League, Group B
Lokomotiv Tashkent
۱
۱
ZOB Ahan FC
Finished
۱۸:۳۰
AL Duhail SC
۱
۰
AL Wahda Scc (UAE)
Finished
۱۸:۳۰
England
League One
Wigan Athletic
۱
۰
Oxford United
Finished
۲۳:۱۵
Shrewsbury Town
۰
۲
Charlton Athletic
Finished
۲۳:۱۵
Gillingham FC
۰
۱
Rotherham United
Finished
۲۳:۱۵
Doncaster Rovers
۳
۳
Bury FC
Finished
۲۳:۱۵
Bradford City
۳
۱
Portsmouth FC
Finished
۲۳:۱۵
Rochdale AFC
۰
۰
Oldham Athletic
Finished
۲۳:۱۵
Egypt
Premier League
Al-Ahly Cairo
۱
۰
Wadi Degla SC
Finished
۲۰:۰۰
El-Entag El-Harby
۰
۰
Smouha SC
Finished
۲۰:۰۰
EL Daklyeh
۲
۰
Tanta
Finished
۱۸:۰۰
Greece
Greece Cup, Knockout stage
PAOK Thessaloniki
۳
۱
Panionios
Finished
۲۰:۳۰
Italy
Serie B
Carpi FC 1909
۱
۲
Perugia Calcio Spa
Finished
۲۳:۰۰
AC Cesena
۲
۳
Empoli FC
Finished
۲۳:۰۰
AS Cittadella
۰
۰
US Palermo
Finished
۲۳:۰۰
FC Bari 1908
۱
۱
Novara Calcio
Finished
۲۳:۰۰
AS Avellino 1912
۰
۲
Frosinone Calcio
Finished
۲۳:۰۰
Spezia Calcio
۰
۱
Brescia Calcio
Finished
۲۳:۰۰
FC Pro Vercelli 1892
۳
۱
Pescara Calcio
Finished
۲۳:۰۰
Venezia
۲
۰
Virtus Entella
Finished
۲۳:۰۰
US Cremonese
۱
۱
US Salernitana 1919
Finished
۲۳:۰۰
Ternana Calcio
۲
۲
Foggia Calcio
Finished
۲۳:۰۰
Czech Republic
Cup
SK Slavia Prague
۲
۰
FK Mlada Boleslav
Finished
۲۲:۳۰
International Clubs
AFC Champions League, Group G
Jeju United
۰
۱
Buriram United FC
Finished
۱۵:۳۰
Guangzhou Evergrande
۳
۱
Cerezo Osaka
Finished
۱۵:۳۰
Ireland
Premier Division
Cork City FC
۱
۰
Sligo Rovers
Finished
۲۳:۱۵
Limerick FC
۰
۳
FC Dundalk
Finished
۲۳:۱۵
International Clubs
AFC Champions League, Group H
Kashima Antlers
۰
۱
Suwon Samsung Bluewings
Finished
۱۴:۳۰
Sydney FC
۰
۰
Shanghai Shenhua
Finished
۱۴:۳۰
Scotland
Championship
Brechin City
۰
۵
Dundee United
Finished
۲۳:۱۵
ST Mirren
۱
۲
Falkirk FC
Finished
۲۳:۱۵
Germany Amateur
Regionalliga Southwest
SSV Ulm 1846
۳
۱
TSV Steinbach
Finished
۲۱:۰۰
TSV Eintracht Stadtallendorf
۰
۱
SC Freiburg II
Finished
۲۱:۰۰
England
National League
Hartlepool United
۱
۰
Leyton Orient
Finished
۲۳:۱۵
Aldershot Town
۱
۰
Gateshead FC
Finished
۲۳:۱۵
Dover Athletic
۰
۱
Tranmere Rovers
Finished
۲۳:۱۵
Maidenhead United
۲
۱
Sutton United
Finished
۲۳:۱۵
Guiseley AFC
۰
۱
Barrow AFC
Finished
۲۳:۱۵
Bromley
۳
۱
Dagenham & Redbridge
Finished
۲۳:۱۵
Eastleigh FC
۰
۱
Ebbsfleet United
Finished
۲۳:۱۵
Netherlands
Eredivisie
SC Heerenveen
۲
۰
ADO Den Haag
Finished
۲۳:۱۵
FC Twente Enschede
۲
۰
PEC Zwolle
Finished
۲۱:۰۰
Brazil
Brasileiro Serie A
SAO Paulo SP
۱
۰
Parana Clube PR
Finished
۰۳:۳۰
Botafogo RJ
۱
۱
Palmeiras SP
Finished
۰۳:۳۰
Germany
DFB Pokal
Bayer 04 Leverkusen
۲
۶
FC Bayern Munich
Finished
۲۳:۱۵
Peru
Primera Division, Verano, Group B
Sport Huancayo
۲
۱
Deportivo Municipal
Finished
۰۳:۱۵
Binacional
۲
۱
Sport Boys Association
Finished
۰۵:۳۰
England
Premier League
Brighton & Hove Albion
۱
۱
Tottenham Hotspur
Finished
۲۳:۱۵
Ecuador
Serie A, Primera Etapa
Guayaquil City FC
۰
۱
Barcelona SC
Finished
۰۴:۴۵
Peru
Primera Division, Verano, Group A
UTC De Cajamarca
۱
۰
Alianza Lima
Finished
۰۱:۰۰
Paraguay
Primera Division, Apertura
SOL De America
۰
۰
Guarani Asuncion
Finished
۰۳:۳۰
Poland
Puchar Polski
Arka Gdynia
۱
۰
Korona Kielce
Finished
۲۳:۰۰
Colombia
Primera B, Apertura
Real Cartagena
۰
۲
Cucuta Deportivo
Finished
۰۰:۳۰
Cortulua
۳
۲
Deportes Pereira
Finished
۰۵:۱۵
England
League Two
Accrington Stanley
۲
۰
Yeovil Town
Finished
۲۳:۱۵
Exeter City
۲
۱
Chesterfield FC
Finished
۲۳:۱۵
Lincoln City
۰
۰
Wycombe Wanderers
Finished
۲۳:۱۵
South Africa
Premier League
Mamelodi Sundowns
۱
۰
Lamontville Golden Arrows
Finished
۲۲:۰۰
Argentina
Superliga
Newell'S Old Boys
۲
۱
CA Talleres De Cordoba
Finished
۰۲:۳۰
Velez Sarsfield
۲
۲
San Lorenzo
Finished
۰۴:۴۵
Argentina
Primera B Nacional
Atletico De Rafaela
۰
۲
Quilmes Atletico Club
Finished
۰۴:۳۵
Agropecuario Argentino
۰
۲
Club Almagro
Finished
۰۳:۳۰
Deportivo Moron
۱
۰
CA Sarmiento
Finished
۰۳:۳۰
Sweden
Superettan
Landskrona Bois
۲
۲
Örgryte IS
Finished
۲۱:۳۰
Belgium
First Division A, Championship Round
KAA Gent
۰
۰
KRC Genk
Finished
۲۳:۰۰
Norway
NM Cup
Moss FK
۴
۰
Krakeroy
Finished
۲۰:۳۰
Croatia
1. HNL
NK Istra 1961
۰
۱
HNK Rijeka
Finished
۲۲:۳۰
Germany Amateur
Regionalliga North
FC Altona 93
۰
۵
SC Weiche Flensburg 08
Finished
۲۱:۳۰
VfB Luebeck
۱
۰
SSV Jeddeloh
Finished
۲۱:۳۰
Australia
NPL Queensland, Women
Mitchelton
۱
۱
Lions FC
Finished
۱۴:۰۰
India
Indian Super Cup
Mohun Bagan AC
۲
۴
Bengaluru FC
Finished
۱۵:۰۰
Australia
FFA Cup, Preliminary Round, State Victoria
Dandenong Thunder
۰
۱
Moreland Zebras
Finished
۱۴:۰۰
France
Coupe de France
LES Herbiers VF
۲
۰
FC Chambly
Finished
۲۳:۳۰
Denmark
Superligaen, Relegation round, Group A
FC Helsingor
۱
۰
Aarhus GF
Finished
۲۱:۳۰
Iran
Azadegan League
Baderan Tehran
۷
۰
Saba Qom
Finished
۱۷:۰۰
Sweden
Allsvenskan
GIF Sundsvall
۱
۰
Trelleborgs FF
Finished
۲۱:۳۰
Belgium
First Division A, Playoffs 2A
KV Kortrijk
۲
۱
Oud-Heverlee Leuven
Finished
۲۳:۰۰
Lierse SK
۱
۴
SV Zulte Waregem
Finished
۲۳:۰۰
Royal Mouscron-Peruwelz
۱
۱
KV RS Waasland Beveren
Finished
۲۳:۰۰
Uruguay
Primera Division Reserve League
Defensor Sporting
۱
۲
Liverpool Montevideo
Finished
۱۷:۳۰
Racing Club Montevideo
۱
۱
Montevideo Wanderers
Finished
۱۷:۳۰
International
Copa America, Women
Brazil
۳
۱
Chile
Finished
۰۲:۳۰
Colombia
-
-
Argentina
Cancelled
۰۰:۱۵
Germany
3. Liga
FC Carl Zeiss Jena
۱
۵
1. FC Magdeburg
Finished
۲۱:۳۰
Germany Amateur
Regionalliga Bavaria
FC Schweinfurt 05
۴
۱
SV Seligenporten
Finished
۲۱:۳۰
FC Ingolstadt 04 II
۱
۴
TSV 1860 Munich
Finished
۲۱:۳۰
VfB Eichstatt
۱
۱
FV Illertissen
Finished
۲۰:۴۵
FC Bayern München II
۲
۱
TSV 1860 Rosenheim
Finished
۲۱:۳۰
SpVgg Bayreuth
۰
۲
Wacker Burghausen
Finished
۲۰:۴۵
SpVgg Greuther Fürth II
۲
۱
VfR Garching
Finished
۲۱:۳۰
FC Augsburg II
۰
۲
SV Schalding-Heining
Finished
۲۱:۳۰
FC Memmingen
۰
۱
1. FC Nurnberg II
Finished
۲۱:۳۰
Estonia
Small Cup
Tallinna Depoo
۴
۳
JK Kernu Kadakas
Finished
۲۰:۰۰
Raasiku FC Joker
-
-
FC Tallinna Wolves
Cancelled
۲۰:۳۰
Lithuania
A Lyga
FC Stumbras
۰
۱
Suduva Marijampole
Finished
۲۱:۳۰
FK Jonava
۴
۰
FK Palanga
Finished
۱۹:۳۰
Bulgaria
First Professional League, Relegation Round
FC Vitosha Bistrica
۱
۲
Slavia Sofia
Finished
۲۱:۳۰
Pirin Blagoevgrad
۰
۲
Cherno More Varna
Finished
۱۹:۰۰
Romania
Cupa Romaniei
AFC Hermannstadt
۱
۰
GAZ Metan Medias
Finished
۱۸:۳۰
Estonia
Cup
Nomme Kalju FC
۰
۱
FCI Levadia Tallinn
Finished
۱۹:۳۰
JK Trans Narva
۶
۰
FCI Tallinn
Finished
۲۰:۳۰
Austria Amateur
Regionalliga East
SKN St. Poelten II
۱
۴
Karabakh Wien
Finished
۱۹:۳۰
ASK Ebreichsdorf
۴
۲
Wiener Sportklub
Finished
۲۱:۳۰
SKU Amstetten
۴
۰
SC Esv Parndorf 1919
Finished
۲۲:۰۰
FC Stadlau
۱
۰
FC Admira Wacker Modling (A)
Finished
۲۰:۰۰
Ask-Bsc Bruck/Leitha
۱
۲
SK Rapid Wien (A)
Finished
۲۱:۳۰
International Clubs
AFC Cup, Group A
AIR Force Sports Club
۱
۱
Malkiya Club
Finished
۱۹:۳۰
Denmark Amateur
Reserveligaen, Pulje 4
Viborg FF
۲
۱
Hobro IK
Finished
۱۶:۳۰
Greece
Regional Cup, Final round
Argonaftis Neas Kiou
۳
۰
Dafni Chiou
Finished
۱۵:۳۰
Italy
Serie A
Inter Milano
۴
۰
Cagliari Calcio
Finished
۲۳:۱۵
Argentina
Torneo Federal A
Gimnasia Y Esgrima Mendoza
۱
۱
Central Cordoba Sde
Finished
۰۵:۰۰
Scotland
League Two
Berwick Rangers
۰
۰
Stenhousemuir FC
Finished
۲۳:۱۵
Singapore
S.League
Dpmm FC
۴
۱
Geylang International
Finished
۱۶:۴۵
Italy
Serie C, Girone A
US Arezzo
۰
۱
SS Monza 1912
Finished
۱۹:۰۰
Czech Republic
FNL
MFK Frydek-Mistek
۲
۲
1.sc Znojmo
Finished
۱۹:۳۰
FK Varnsdorf
۰
۰
FC Sellier & Bellot Vlasim
Finished
۱۹:۳۰
Bahrain
2nd Division
Al-Tadhmon
۰
۴
AL Hala
Finished
۲۰:۰۰
Austria
KFV Cup
SAK Klagenfurt
-
-
SK Treibach
Cancelled
۲۰:۳۰
Austria Amateur
Regionalliga Centre
SK Austria Klagenfurt
۰
۱
SPG FC Pasching/Lask Juniors
Finished
۲۱:۳۰
WAC (A)
۱
۰
SK Sturm Graz (A)
Finished
۲۱:۳۰
Germany Amateur
Regionalliga Northeast
SV Babelsberg 03
۰
۲
VfB Auerbach
Finished
۲۱:۳۰
Hungary
Magyar Kupa
Ujpest FC
۲
۱
Balmazujvaros Sport Kft
Finished
۲۱:۳۰
Germany Amateur
Regionalliga West
Westfalia Rhynern
۰
۴
1. FC Cologne II
Finished
۲۲:۰۰
Bonner SC
۲
۱
FC Wegberg-Beeck
Finished
۲۲:۰۰
Guatemala
Liga Nacional, Clausura
Siquinala FC
۱
۱
CSD Comunicaciones
Finished
۲۲:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید