0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
بازی انفجار
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Spain
LaLiga
CF Valencia
۱
۲
CF Getafe
Finished
۲۲:۰۰
CF Villarreal
۲
۱
CD Leganes
Finished
۰۰:۰۰
RCD Espanyol Barcelona
۰
۱
SD Eibar
Finished
۲۲:۰۰
France
Coupe de France
SM Caen
۱
۳
Paris Saint Germain
Finished
۲۳:۳۵
England
Premier League
AFC Bournemouth
۰
۲
Manchester United
Finished
۲۳:۱۵
Turkey
Turkiye Kupasi, Knockout stage
Galatasaray
۰
۲
Akhisar Bld Spor
Finished
۲۲:۰۰
Netherlands
Eredivisie
AZ Alkmaar
۴
۳
Vitesse Arnhem
Finished
۲۱:۰۰
Roda JC Kerkrade
۲
۲
PSV Eindhoven
Finished
۲۱:۰۰
Willem II Tilburg
۱
۵
Feyenoord Rotterdam
Finished
۲۳:۱۵
Sparta Rotterdam
۲
۱
NAC Breda
Finished
۲۳:۱۵
Excelsior Rotterdam
۲
۲
Heracles Almelo
Finished
۲۲:۱۵
Russia
Premier League
Lokomotiv Moscow
۰
۰
FC Akhmat Grozny
Finished
۲۱:۰۰
CSKA Moscow
۳
۰
Amkar Perm
Finished
۲۲:۰۰
FC Zenit ST Petersburg
۲
۱
Dinamo Moscow
Finished
۲۱:۰۰
Switzerland
Super League
FC Basel
۱
۰
Grasshopper Club Zurich
Finished
۲۲:۳۰
FC Thun
۲
۲
Young Boys Bern
Finished
۲۲:۳۰
FC Zurich
۴
۰
FC St. Gallen
Finished
۲۲:۳۰
FC Sion
۰
۱
FC Lugano
Finished
۲۲:۳۰
Greece
Greece Cup, Knockout stage
AEK Athens
۱
۰
Larisa Ael
Finished
۲۱:۰۰
Russia
Russian Cup
Spartak Moscow
۱
۱
FK Tosno
Finished
۲۰:۰۰
Avangard Kursk
۱
۰
Shinnik Yaroslavl
Finished
۱۹:۳۰
Italy
Serie A
Benevento Calcio
۰
۳
Atalanta Bergamasca Calcio
Finished
۲۰:۳۰
FC Crotone
۱
۱
Juventus Turin
Finished
۲۳:۱۵
FC Torino
۱
۱
AC Milan
Finished
۲۳:۱۵
AS Roma
۲
۱
Genoa Cfc
Finished
۲۳:۱۵
SSC Napoli
۴
۲
Udinese Calcio
Finished
۲۳:۱۵
ACF Fiorentina
۳
۴
SS Lazio Roma
Finished
۲۳:۱۵
Hellas Verona
۰
۱
US Sassuolo Calcio
Finished
۲۳:۱۵
UC Sampdoria
۱
۰
Bologna FC
Finished
۲۳:۱۵
Spal 2013
۰
۰
AC Chievo Verona
Finished
۲۳:۱۵
Ukraine
Ukraine Cup
Shakhtar Donetsk
۵
۱
FC Mariupol
Finished
۲۰:۳۰
SC Dnipro-1
۱
۴
Dynamo Kiev
Finished
۲۰:۳۰
International Clubs
AFC Champions League, Group F
Kawasaki Frontale
۲
۲
Ulsan Hyundai
Finished
۱۴:۳۰
Melbourne Victory FC
۲
۱
Shanghai Sipg
Finished
۱۴:۳۰
Croatia
1. HNL
HNK Hajduk Split
۴
۰
HNK Cibalia Vinkovci
Finished
۲۲:۳۰
GNK Dinamo Zagreb
۰
۱
NK Osijek
Finished
۲۰:۳۰
NK Rudes
۱
۲
NK Lokomotiva Zagreb
Finished
۱۸:۳۰
International Clubs
AFC Champions League, Group E
Tianjin Quanjian
۳
۲
Kashiwa Reysol
Finished
۱۵:۳۰
Jeonbuk Hyundai Motors
۳
۰
Kitchee SC
Finished
۱۵:۳۰
Denmark
Superligaen, Championship round
FC Copenhagen
۲
۱
Aalborg BK
Finished
۲۲:۳۰
AC Horsens
۲
۲
FC Nordsjaelland
Finished
۲۰:۳۰
Cyprus
Cyprus Cup
Apollon Limassol
۴
۰
Pafos FC
Finished
۱۹:۳۰
AEK Larnaca
۲
۰
Apoel Nicosia
Finished
۲۰:۳۰
Kuwait
Premier League
AL Kuwait SC
۲
۲
Kazma SC
Finished
۲۰:۲۰
AL Tadamon
۰
۴
Qadsia SC
Finished
۲۰:۲۰
Al-Salmiyah
۱
۳
Al-Jahra
Finished
۲۰:۲۰
Al-Arabi
۱
۳
AL Nasr Kuwait
Finished
۲۰:۲۰
Belarus
Cup
BATE Borisov
۲
۰
Neman Grodno
Finished
۲۰:۱۵
FC Dinamo Brest
۲
۰
FC Dnepr Mogilev
Finished
۲۲:۱۵
Bulgaria
First Professional League, Championship Round
Ludogorets Razgrad
۷
۰
Beroe Stara Zagora
Finished
۲۲:۰۰
CSKA Sofia
۲
۲
Levski Sofia
Finished
۱۹:۳۰
FC Vereya
۲
۲
PFK Botev Plovdiv
Finished
۱۶:۳۰
Egypt
Premier League
Ismaily SC
۲
۱
Misr Lel Makasa
Finished
۲۰:۰۰
Al-Mokawloon Al-Arab
۰
۰
Al-Zamalek
Finished
۲۲:۳۰
Austria
OFB Cup
SV Mattersburg
۰
۰
Red Bull Salzburg
Finished
۲۰:۳۰
SK Sturm Graz
۲
۲
SK Rapid Wien
Finished
۲۳:۰۰
Germany Amateur
Regionalliga North
VfL Wolfsburg II
۰
۰
SV Drochtersen/Assel
Finished
۱۶:۳۰
1 FC Germania Egestorf/Langreder
۲
۵
Hamburger SV II
Finished
۲۰:۳۰
VfB Oldenburg
۲
۰
FC St. Pauli II
Finished
۲۰:۳۰
VFV Hildesheim
۱
۱
TSV Havelse
Finished
۲۰:۳۰
BSV SW Rehden
۳
۱
Eintracht Braunschweig II
Finished
۲۰:۴۵
Lueneburger SK Hansa
۲
۲
Eintracht Norderstedt
Finished
۲۰:۴۵
Japan
J. League Cup, Group B
Shimizu S-Pulse
۱
۱
Ventforet Kofu
Finished
۱۴:۳۰
Jubilo Iwata
۲
۳
Consadole Sapporo
Finished
۱۴:۳۰
Japan
J. League Cup, Group C
Nagoya Grampus
۲
۱
Sanfrecce Hiroshima
Finished
۱۴:۳۰
Gamba Osaka
۰
۱
Urawa Red Diamonds
Finished
۱۴:۳۰
Colombia
Primera A, Apertura
Leones FC
۰
۱
Deportes Tolima
Finished
۰۳:۳۰
Boyaca Chico FC
۲
۱
Atletico Bucaramanga
Finished
۰۵:۳۰
Japan
J. League Cup, Group A
FC Tokyo
۲
۲
Yokohama F Marinos
Finished
۱۴:۳۰
Albirex Niigata
۳
۱
Vegalta Sendai
Finished
۱۴:۳۰
International Clubs
Copa Libertadores, Group A
Defensor Sporting
۳
۱
Monagas SC
Finished
۰۲:۴۵
Cerro Porteno
۰
۰
Gremio RS
Finished
۰۵:۰۰
Brazil
Brasileiro Serie B
BOA EC MG
۰
۲
Fortaleza CE
Finished
۰۲:۴۵
Coritiba PR
۱
۰
Atletico GO
Finished
۰۵:۰۰
Poland
Puchar Polski
Legia Warszawa
۲
۱
Gornik Zabrze
Finished
۲۳:۰۰
International Clubs
Copa Libertadores, Group G
Millonarios FC
۴
۰
Deportivo Lara
Finished
۰۵:۰۰
Japan
J. League Cup, Group D
V-Varen Nagasaki
۱
۲
Vissel Kobe
Finished
۱۴:۳۰
Sagan Tosu
۰
۰
Shonan Bellmare
Finished
۱۵:۳۰
Belgium
First Division A, Championship Round
Standard Liege
۲
۱
RSC Anderlecht
Finished
۲۳:۰۰
Norway
NM Cup
Vidar
۵
۱
Vardeneset
Finished
۲۰:۳۰
Asker
۵
۰
Follo
Finished
۲۰:۳۰
Sola
۲
۳
Sandnes Ulf
Finished
۲۰:۳۰
Madla
۰
۲
Viking FK
Finished
۲۰:۳۰
Lommedalen
۰
۲
Skeid Fotball
Finished
۲۰:۳۰
Oystese
۱
۴
Sogndal Fotball
Finished
۲۰:۳۰
Flint
۲
۲
Mjondalen
Finished
۲۰:۳۰
Bergsoy
۲
۱
Aalesunds FK
Finished
۲۰:۳۰
Frigg
۰
۳
Strommen IF
Finished
۲۰:۳۰
FK Kvik Trondheim
۰
۱
Ranheim
Finished
۲۰:۳۰
Bjornevatn IL
۰
۳
Alta IF
Finished
۱۸:۳۰
Baerum
۲
۱
Drobak-Frogn
Finished
۲۰:۳۰
OS
۱
۶
Asane Fotball
Finished
۲۰:۳۰
Lillehammer
۰
۲
Honefoss BK
Finished
۲۰:۳۰
Fjora FK
۲
۲
Floro
Finished
۲۰:۳۰
Raufoss IL
۶
۰
Skjetten
Finished
۲۰:۳۰
Stjordals/Blink
۶
۰
Kolstad
Finished
۲۰:۳۰
Eiger
۰
۱
Egersund IK
Finished
۲۰:۳۰
Junkeren
۱
۰
MO IL
Finished
۲۱:۳۰
Tynset
۰
۳
Ham-Kam
Finished
۲۱:۳۰
Harstad
۲
۲
Mosjoen IL
Finished
۱۹:۰۰
Kvik Halden FK
۰
۴
Fredrikstad FK
Finished
۲۰:۳۰
Byasen
۰
۳
Levanger
Finished
۲۰:۳۰
Vigor FK
۱
۸
IK Start
Finished
۲۰:۳۰
FK Arendal
۲
۰
Flekkeroy
Finished
۲۰:۳۰
Tertnes
۰
۱
FK Fyllingsdalen
Finished
۲۰:۳۰
Vindbjart
۱
۲
Jerv FK
Finished
۲۰:۳۰
Pors Grenland
۱
۱
Notodden
Finished
۲۰:۳۰
Skarphedin
۰
۹
Odds BK
Finished
۲۰:۳۰
Sotra Sportsklubb
۱
۱
Vard Haugesund
Finished
۲۰:۳۰
Traeff
۱
۶
Molde FK
Finished
۲۰:۳۰
Oppsal
۰
۴
Kongsvinger IL
Finished
۲۰:۳۰
Ullern IF
۲
۲
Stabaek
Finished
۲۰:۳۰
Orkla
۲
۱
Nardo
Finished
۲۰:۳۰
Valdres FK
۱
۱
Brumunddal
Finished
۲۰:۳۰
Vestfossen
۱
۴
Stromsgodset IF
Finished
۲۰:۳۰
EIK Tonsberg
۱
۶
Sandefjord Fotball
Finished
۲۰:۳۰
Nybergsund
۰
۱
Elverum
Finished
۲۰:۳۰
Herd
۱
۴
Brattvag
Finished
۲۰:۳۰
Kvik Halden FK
-
-
Ranheim
Cancelled
۲۰:۳۰
Skjervoy IK
۱
۳
Tromso IL
Finished
۲۰:۳۰
Gjellerasen
۰
۳
Ullensaker/Kisa
Finished
۲۰:۳۰
Staal Jorpeland IL
۰
۱
Bryne FK
Finished
۲۰:۳۰
Skjold
۰
۳
FK Haugesund
Finished
۲۰:۳۰
Ostsiden IL
۲
۹
Sarpsborg 08
Finished
۲۰:۳۰
Sunndal
۰
۴
Kristiansund BK
Finished
۲۰:۳۰
Sortland IL
۰
۰
FK Mjolner
Finished
۲۰:۳۰
Steinkjer
۴
۲
Strindheim
Finished
۲۰:۳۰
Arna-Bjornar
۱
۱
Lysekloster
Finished
۲۰:۳۰
Fana
۰
۱
Nest-Sotra
Finished
۲۰:۳۰
Halsen IF
۰
۴
Fram Larvik
Finished
۲۰:۳۰
Grorud IL
۲
۰
FK Tonsberg
Finished
۲۰:۳۰
Floya
۱
۱
Tromsdalen
Finished
۲۰:۳۰
Senja
۲
۱
Finnsnes
Finished
۲۰:۳۰
Volda
۰
۱
Hodd IL
Finished
۲۰:۳۰
Arvoll IL
۰
۸
Valerenga IF
Finished
۲۰:۳۰
Korsvoll IL
۰
۱
Lorenskog
Finished
۲۰:۳۰
Klofta
۰
۳
Lillestrom SK
Finished
۲۰:۳۰
Eidsvold Turn
۱
۳
Kjelsas
Finished
۲۰:۳۰
Orn-Horten
۳
۱
Lyn Toppfotball
Finished
۲۰:۳۰
Sandviken
۱
۶
SK Brann
Finished
۲۰:۴۵
Switzerland
Challenge League
FC Aarau
۲
۲
Neuchatel Xamax FC
Finished
۲۲:۳۰
Lithuania
A Lyga
FK Zalgiris Kaunas
۰
۰
Vmfd Zalgiris
Finished
۲۱:۳۰
FK Atlantas Klaipeda
۰
۲
Trakai FK
Finished
۱۹:۳۰
Germany Amateur
Regionalliga Northeast
FSV 63 Luckenwalde
۰
۲
FC Energie Cottbus
Finished
۲۱:۳۰
1. FC Lokomotive Leipzig
۱
۱
ZFC Meuselwitz
Finished
۲۱:۳۰
FSV Wacker Nordhausen
۲
۱
TSG Neustrelitz
Finished
۲۱:۳۰
Hertha BSC Berlin II
۱
۳
Germania Halberstadt
Finished
۲۰:۳۰
FSV Union Fuerstenwalde
۴
۰
FSV Budissa Bautzen
Finished
۲۰:۳۰
FC Viktoria Berlin
۱
۱
FC Oberlausitz Neugersdorf
Finished
۲۱:۳۰
Singapore
S.League
Tampines Rovers FC
۴
۰
Hougang United FC
Finished
۱۶:۱۵
Home United FC
۱
۶
Albirex Niigata FC
Finished
۱۶:۱۵
Thailand
League Cup
Bangkok FC
۱
۲
Lampang
Finished
۱۳:۰۰
Ipe Samut Sakhon United
۱
۲
Krabi FC
Finished
۱۳:۰۰
Ayutthaya United
-
-
Nong Bua Pitchaya
Finished
۱۶:۰۰
International Youth
U18 Friendly Games
Portugal
۲
۱
Mexico
Finished
۲۰:۳۰
Belarus
۰
۲
France
Finished
۱۸:۳۰
Sweden
Allsvenskan
Oerebro SK
۱
۱
AIK
Finished
۲۱:۳۰
Kalmar FF
۱
۱
Ostersunds FK
Finished
۲۱:۳۰
IK Sirius FK
۰
۰
BK Haecken
Finished
۲۱:۳۰
Djurgardens IF
۳
۰
Malmo FF
Finished
۲۱:۳۰
Philippines
Philippines Football League
Global Cebu FC
۰
۲
Ceres-Negros FC
Finished
۱۵:۳۰
Ceres-Negros FC
-
-
Global Cebu FC
Cancelled
۱۵:۳۰
Scotland
Championship
Dumbarton FC
۰
۱
Inverness Caledonian Thistle
Finished
۲۳:۱۵
Finland
Veikkausliiga
Seinajoen JK
۰
۱
HJK Helsinki
Finished
۲۰:۰۰
Ilves
-
-
IFK Mariehamn
Cancelled
۲۰:۰۰
Kuopio PS
۰
۱
Rovaniemi PS
Finished
۲۰:۰۰
International Clubs
CONCACAF Champions League, Knockout stage
Toronto FC
۱
۲
Guadalajara Chivas
Finished
۰۴:۴۵
Slovenia
PrvaLiga
NK Domzale
۱
۰
NK Celje
Finished
۱۸:۳۰
NK Krsko
۱
۰
ND Gorica
Finished
۲۰:۳۰
Turkey
Bayanlar Ligi
Fatih Vatan Spor
۰
۲
Trabzon Idmanocagi
Finished
۱۴:۰۰
Besiktas
۶
۲
Ilkadim Belediyesi Yabancilar Pazari Spor
Finished
۱۴:۰۰
Konak Belediyesi
۱۱
۱
Kirecburnu
Finished
۱۴:۳۰
Slovakia
Slovensky Pohar
FC Spartak Trnava
۱
۱
Slovan Bratislava
Finished
۱۹:۳۰
MSK Zilina
۰
۰
MFK Ruzomberok
Finished
۲۰:۰۰
Moldova
Cupa Moldova
FC Petrocub
۲
۰
CSF Speranta
Finished
۱۷:۰۰
FC Milsami
۲
۰
FC Sheriff Tiraspol
Finished
۱۷:۰۰
Croatia
Prva HNL Academy, Juniori
NK Slaven Belupo
۳
۴
HNK Hajduk
Finished
۱۷:۳۰
Morocco
Botola
Kacm Marrakesh
۳
۲
Rapide Club Oued Zem
Finished
۲۰:۳۰
Poland
I Liga
MKS Chojniczanka Chojnice
۰
۲
GKS Katowice
Finished
۲۱:۳۰
Denmark
Superligaen, Relegation round, Group B
Randers FC
۱
۱
Odense BK
Finished
۲۰:۳۰
Belgium
First Division A, Playoffs 2B
Sporting Lokeren
۲
۲
KV Oostende
Finished
۲۳:۰۰
AS Eupen
۰
۱
Royal Antwerp FC
Finished
۲۳:۰۰
Kfco Beerschot Wilrijk
۱
۳
ST. Truidense VV
Finished
۲۳:۰۰
Bulgaria
AFL Cup
Kariana Erden
۱
۰
CSKA 1948
Finished
۱۸:۳۰
Uruguay
Primera Division Reserve League
Boston River Reserve
۰
۲
Atenas de San Carlos
Finished
۱۷:۳۰
Torque
۰
۶
Danubio FC
Finished
۱۷:۳۰
Poland
III Liga, Group IV
MKS Podlasie Biala Podlaska
۱
۱
Resovia Rzeszow
Finished
۱۸:۳۰
ZKS Stal Rzeszow
۴
۰
Wislanie Jaskowice
Finished
۱۸:۳۰
Sola Oswiecim
۱
۱
Wisla Sandomierz
Finished
۱۸:۳۰
KKS Karpaty Krosno
۰
۲
KSZO SSA Ostrowiec Sw.
Finished
۱۸:۳۰
Ukraine
Vyscha Liga, Women
Legend-Chekseal Chernigov
۴
۲
Ladomyr Volodymyr-Volynskyi
Finished
۱۴:۳۰
Rodina-Licey Kostopil
۰
۲
Yednist Plysky
Finished
۱۴:۳۰
Argentina
Camp. De Reserva De Primera Division B National
Villa Dalmine
۰
۳
Sarmiento Reserve
Finished
۱۷:۳۰
All Boys
۱
۰
Deportivo Riestra
Finished
۱۸:۳۰
CA Quilmes
۳
۰
Deportivo Moron Res.
Finished
۲۳:۳۰
Club Almagro
۱
۰
Nueva Chicago Res.
Finished
۲۳:۳۰
Croatia
3. HNL, West
HNK Segesta
۲
۳
NK Krk
Finished
۱۹:۰۰
NK Vrapce
۲
۱
NK Udarnik Kurilovec
Finished
۱۹:۰۰
NK Vinogradar
۰
۰
Opatija
Finished
۱۹:۰۰
NK Zagreb
۰
۱
NK Dubrava
Finished
۱۹:۰۰
Estonia
Cup
Tallinna FC Flora U21
۷
۳
Viljandi JK Tulevik
Finished
۲۰:۳۰
FC Kuressaare
۰
۷
FC Flora Tallinn
Finished
۱۹:۳۰
Germany Amateur
Regionalliga West
FC Victoria Cologne
۲
۲
SC Wiedenbrück
Finished
۲۲:۰۰
Fortuna Dusseldorf U23
۱
۴
SV Roedinghausen
Finished
۲۱:۳۰
Wuppertaler SV
۳
۱
SG Wattenscheid 09
Finished
۲۱:۳۰
Borussia Mönchengladbach II
۰
۱
Borussia Dortmund II
Finished
۲۱:۳۰
Portugal
Taca de Portugal
Caldas SC
۱
۰
CD Aves
Finished
۲۲:۰۰
Brazil
U20 Gaucho
Associacao de Pais E Amigos Futebol
۳
۱
Ivoti RS
Finished
۲۳:۰۰
Oriente RS
-
-
Soledade RS
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Germany
DFB Pokal
FC Schalke 04
۰
۱
Eintracht Frankfurt
Finished
۲۳:۱۵
Guatemala
Liga Nacional, Clausura
CSD Municipal
۰
۱
Coban Imperial
Finished
۲۳:۰۰
Poland
III Liga, Group II
GKS Przodkowo
-
-
OKS Swit Skolwin Szczecin
Cancelled
۱۹:۳۰
Estonia
Small Cup
Saue JK Laagri
-
-
JK Jalgpallihaigla
Finished
۲۱:۴۵
Austria Amateur
Regionalliga West
FC Kitzbuehel
۳
۱
FC Pinzgau Saalfelden
Finished
۲۱:۳۰
Poland
III Liga, Group III
Unia Turza Slaska
-
-
Stal Brzeg
Cancelled
۲۰:۰۰
Germany Amateur
Bundesliga, Women
1. Ffc Turbine Potsdam
۱
۰
SC Freiburg
Finished
۲۰:۰۰
TSG 1899 Hoffenheim
۳
۱
SGS Essen
Finished
۲۱:۰۰
Czech Republic
Krajsky prebor
Krupka
۰
۲
TJ Spartak Perstejn
Finished
۱۹:۳۰
Poland
Ekstraklasa, Women
AZS PWSZ Walbrzych
۱
۱
Medyk Konin
Finished
۱۹:۳۰
Ghana
Premier League
Elmina Sharks
-
-
Medeama SC
Cancelled
۱۹:۳۰
Sogakope Wafa
۱
۱
Ashanti Gold FC
Finished
۱۹:۳۰
Montenegro
1. CFL
FK Sutjeska Niksic
۲
۱
FK Rudar Pljevlja
Finished
۱۹:۳۰
Croatia
3. HNL, South
NK Zadar
۶
۳
NK Zagora
Finished
۱۹:۰۰
Bulgaria
Third League North East
Svetkavitsa 1922 Targoviste
۵
۱
Botev 2008 Novi Pazar
Finished
۱۷:۰۰
Kaliakra Kavarna
۳
۱
Kubrat 2007
Finished
۱۷:۳۰
Bosnia & Herzegovina
Cup
FK Krupa
۲
۰
FK Zvijezda 09
Finished
۱۹:۰۰
Sloboda Tuzla
۱
۴
FK Zeljeznicar
Finished
۲۰:۳۰
Montenegro
Cup
FK Buducnost
۱
۲
FK Mladost Podgorica
Finished
۱۸:۳۰
International Clubs
Club Friendly Games
Thor Akureyri
-
-
Volsungur
Cancelled
۱۸:۳۰
Bulgaria
Third League South East
Asenovets Asenovgrad
۱
۰
PFC Minior Radnevo
Finished
۱۸:۳۰
OFK Karnobat
۰
۱
FK Rozova Dolina Kazanlak
Finished
۱۸:۳۰
International
UEFA Regions Cup
Macedonia Region
۱
۱
Thraki Region
Finished
۱۷:۳۰
Russia
Zone Moscow
FC FSM
۰
۱
FK Rosich
Finished
۱۷:۳۰
Burevestnik
۰
۷
Grad
Finished
۱۸:۳۰
Letniy Dozhdik
۱
۱
Zelenograd
Finished
۱۸:۳۰
Macedonia
1. MFL
Vardar 1947 Skopje
۲
۳
Shkendija 79 Tetovo
Finished
۱۷:۳۰
FK Skopje
۱
۱
FK Sileks Kratovo
Finished
۱۸:۳۰
Akademija Pandev
۱
۲
KF Shkupi Skopje
Finished
۱۸:۳۰
FK Renova
۲
۱
FK Rabotnicki Skopje
Finished
۱۸:۳۰
FK Pelister Bitola
۱
۱
Pobeda Prilep
Finished
۱۸:۳۰
Hong Kong
Division 2
GFC Friends
۰
۱
Happy Valley
Finished
۱۷:۰۰
Hungary
Magyar Kupa
Puskas Akademia
۴
۰
Debreceni VSC
Finished
۲۲:۴۵
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید